Vacature: Junior Content Manager (stagiair)

AquastoreXL Fijnaart: “Groots in water”!

AquastoreXL is een snelgroeiend modern bedrijf met niet alleen een fantastische webshop, maar ook een mooie fysieke winkel. Wij zijn “Groots in water” en hebben diverse assortimenten en doelgroepen die bij onze slogan passen. De afgelopen jaren hebben wij een zeer groot marktaandeel verworven, en uiteraard willen wij niet stilstaan en met jouw kennis en kunde AquastoreXL versterken.

Wat wordt jouw taak?

Onweerstaanbare content creëren die onze doelgroep moet zien! Je gaat aan de slag met de inhoud van onze website, en niet alleen op productniveau, maar ook het design. Omdat wij een assortiment hebben van meer dan tienduizend producten is er volop werk en beweging in onze online en offline activiteiten. Hierbij ga je zelfstandig te werk, maar kun je uiteraard ook sparren met ons team.

Wat ga jij doen?

 • Natuurlijk ijzersterke content creëren;
 • De inhoud van onze website beheren middels onze CMS;
 • Content analyseren, optimaliseren en de adviserende rol hierbij oppakken;
 • Onze huisstijl verder vormgeven, bewaken en toepassen;
 • Op de hoogte zijn en blijven van de laatste internetontwikkelingen en hierop inspelend;
 • Overleggen met ons team om jouw functie optimaal te kunnen uitvoeren;
 • Verzorgen van rapportages en informeren aan management.

Wat verwachten wij van jou?

 • Een relevante afgeronde opleiding, bijvoorbeeld media, informatie & communicatie, online marketing of journalistiek;
 • Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie;
 • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift;
 • Enige flexibiliteit en een stevige houding.

Kan jij jezelf vinden in de functie-eisen en woon je in de omgeving Fijnaart?
Laat dan van je horen en solliciteer bij ons mooie bedrijf!
Wij ontvangen graag jouw cv én motivatiebrief.

Wat mag je van AquastoreXL verwachten?

AquastoreXL investeert graag in zijn werknemers, dus in deze functie wordt je de nodige begeleiding geboden. Na je inwerkperiode verwachten wij van jou zelfstandigheid en verantwoordelijkheid tijdens de uitvoering van je functie.

Wij bieden daarnaast een prettige werksfeer en houden van korte lijntjes. Je hebt direct contact met je manager. Er zijn zelfs momenten dat wij het niet eens over werk willen hebben! Poolen, flipperen en airhockey spelen, onder het genot van een drankje, doen we dan ook tijdens de vrijdagmiddagborrel.

Secundaire arbeidsvoorwaarden:

 • Personeelskorting
 • Gelegenheid voor bijscholing en ontwikkeling
 • Groeimogelijkheden
 • Uitzicht op vast dienstverband

Reageren op deze vacature?

Solliciteer bij voorkeur via email: werkenbij@aquastorexl.nl
Heb je toch nog vragen? Dan kun je contact opnemen via: (+31) 168 700 540